به فروشگاه همراه برتر خوش آمدید

قلم و لاک جادویی خشگیر رنگ خودرو
کد محصول: 6459

وضعیت: موجود
150,000تومان95,000تومان
اختیارات موجود:
رنگ:

اگر به خودروی شخصی خود اهمیت می دهید و به ظاهر و دوام آن اهمیت می دهید، نگران از بین رفتن رنگ خودرو نیز هستید. رنگ خودرو تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند تابش آفتاب، فضولات پرندگان، باران های اسیدی، تصادف، شستشو، بخار و مواد شیمیایی، کیفیت پایین رنگ و پولیش، عدم تمیز کردن و سن خودرو، آسیب می بیند.

خط و خش یکی از شایع ترین آسیب های رنگ خودرو است که ممکن است برای هر خودرویی با هر نوع رنگی اتفاق بیفتد. مراجعه به متخصص برای ترمیم خط و خش ساده یا حتی شدید هزینه بر و زمان بر است. بنابراین، داشتن یک متخصص کوچک و مقرون به صرفه که همیشه در دسترس باشد، می تواند بسیار مفید باشد.

لاک و قلم خشگیر خودرو که در تصویر می بینید، به دلیل طراحی خوب خود، می تواند همیشه همراه و در دسترس شما باشد. این قلم دو کاره است و هم به صورت قلم و هم به صورت لاک قابل استفاده است. این ویژگی آن را برای استفاده در کوچکترین خط و خش ها و در هر قسمتی از خودرو مناسب می کند.

این قلم در دو رنگ مشکی و سفید تولید شده است و حجم مناسبی دارد. بنابراین، نیازی به خرید مجدد آن در طولانی مدت نخواهید داشت. علاوه بر این، این قلم دارای یک ویژگی منحصر به فرد است که آن را از متخصصان متمایز می کند: شما می توانید با استفاده از این قلم، خط و خش و لکه های روی خودروی خود را بدون نیاز به پولیش از بین ببرید.

در مجموع، لاک و قلم خشگیر خودرو یک محصول کاربردی و مقرون به صرفه است که می تواند به حفظ ظاهر خودروی شما کمک کند. این قلم در دو رنگ مشکی و سفید تولید شده است و هم به صورت قلم و هم به صورت لاک قابل استفاده است. همچنین، از بین برنده هر گونه خط و خش و لکه بوجود آمده به هر دلیلی بدون نیاز به پولیش است. این قلم در حجم 12 میلی لیتر و در ابعاد 12 در 2 و وزن 50 گرم طراحی شده است
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×