به فروشگاه همراه برتر خوش آمدید

سوهان ناخن برقی salon shaper
کد محصول: 6433

ست مخصوص مانیکور و پدیکور 

دارای 5 سری متفاوت 

دارای کیف حمل کننده

بدون نیاز به مهارت و تخصص  

وضعیت: موجود
1,400,000ريال1,330,000ريال

زیبایی و حفظ سلامتی ناخن ها همیشه یکی از مهم ترین موارد برای بانوان حساس می باشد که اغلب دوست دارند در بهترین و زیباترین حالت ناخن های خود را نگهداری کنند، یکی از مهم ترین روشها برای حفظ زیبایی و سلامت ناخن ها انجام مانیکور و پدیکور می باشد که می تواند به طرز بسیار خوبی زیبایی ظاهری و سلامت ناخن ها را تضمین کند.

معمولا اکثر بانوان برای این منظور نیز به سالنهای ارایشی و زیبایی مراجعه کرده و با صرف وقت و هزینه نسبتا زیاد ناخن های خود را آرایش کرده و ظاهری زیبا و جذاب به انها می دهند اما افراد بسیاری نیز هستند که وقت و حوصله کافی برای این منظور ندارند اما دوست دارند به ناخن های خود رسیده و آنها را سالم و زیبا نگهدارند.

سالن شیپر مانیکور ناخن salon shaper یک پک ویژه و کامل برای رسیدگی به ناخن ها و حفظ سلامتی و آرایش آنها می باشد که در یک پک دستگاه شارژی باتری خور و ۵ عدد سری قابل تعویض به همراه سی دی و فیلم آموزشی استفاده از آن ارائه می شود که می توان براحتی از این دستگاه استفاده کرد.

کاربرد این دستگاه و سری های همراه آن عبارتند از : براق کننده ناخن ها،تمیز کننده اطراف ناخن ها، جلادهنده و سوهان مخصوص ناخن که همگی از کاربرد مخصوص این دستگاه می باشد.

با استفاده از این دستگاه سالن شیپر براحتی خواهید توانست خودتان همیشه در منزل به ناخن های خود رسیدگی کرده و ناخن هایی زیبا و سالم داشته باشید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×