به فروشگاه همراه برتر خوش آمدید

سلفون جادویی ظروف غذا بسته 4 عددی
کد محصول: 6403

  • جنس: لاستیک بسیار مرغوب
  • دارای قابلیت کشسانی و انعطاف پذیری بسیار مناسب
  • دارای قابلیت چسبندگی ویژه به انواع ظروف
  • قابلیت شستشو و استفاده به دفعات
  • قابل استفاده به عنوان درپوش ظروف در مایکروویو
  • مقاوم در برابر سرما و آب داغ
وضعیت: ناموجود
ناموجود

سلفون جادویی ظروف غذا از جمله وسایل کاربردی آشپزخانه می باشد که در حفظ و نگهداری مواد غذایی از آلودگی های محیطی در منزل، محیط کار، مسافرت، رستوران و… تاثیر بسزایی دارد. از سلفون جادویی چهارتایی می توان برای پوشاندن انواع سایزهای ظروف و همچنین میوه های بزرگ و کوچک از جمله هندوانه، طالبی، خربزه، لیمو، پرتقال و.. استفاده نمود.

یکی از مزیت های استفاده از سلفون جادویی ظروف غذا در مقایسه با سلفون های معمولی، قابلیت استفاده به دفعات از آن می باشد. این سلفون به دلیل تهیه شدن از جنس لاستیک بسیار مرغوب و طراحی ویژه به هر سطحی از جمله فلز، شیشه، چینی، پلاستیک و… می چسبد. همچنین این سلفون دارای قابلیت کشسانی و انعطاف پذیری مناسبی نیز می باشد.

پکیج سلفون جادویی ظروف غذا دارای چهار عدد سلفون که شامل: یک عدد سلفون بزرگ و دو عدد سلفون متوسط و یک عدد سلفون کوچک می باشد. بعد از هر بار استفاده از سلفون جادویی شما می توانید آن را با دست یا ماشین ظرفشویی شستشو داده و به دفعات از آن استفاده نمائید. این سلفون چندبار مصرف، مقاومت بالایی در برابر سرما و آب داغ دارد. همچنین از این سلفون جادویی می توانید به عنوان درپوش ظروف در مایکروویو نیز استفاده نمائید.

آریسام Arisam
دومان Duman
هوم یو Homio
پاشاباغچه Pasabahce
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×