به فروشگاه همراه برتر خوش آمدید

هولدر موبایل چسبونکی کد 4291
کد محصول: 4291

وضعیت: ناموجود
ناموجود

دریک نگاه

پایه نگهدارنده موبایل عموماً جزئی از لوازم جانبی خودرو به حساب می آید که نوع و طراحی آن ها متفاوت می باشد. هولدر موبایل با توجه به طراحی های متفاوتی که دارد کاربر پسند می باشد و نسبت به نوع طراحی که دارند بر روی داشبورد خودرو و یا شیشه متصل می شوند. هولدر موبایل چسبونکی یکی از متفاوت ترین هولدرهای موجود می باشد که نوع طراحی و ظاهر آن تفاوت بسیاری با دیگر هولدرهای موبایل دارد.

ویژگی هولدر موبایل

اولین مزیت هولدر چسبونکی موبایل جنس فلزی بدنه آن است که ایمن و محکم می باشد و قابلیت 360 درجه را نیز دارد.این پایه نگهدارنده دارای ابعاد 5.5×8 سانتی متر است و از این محصول عموماً برای میز کار استفاده می شود.طراحی جدید با کارایی بالاتر پایه نگهدارنده موبایلاز دیگر مزیت این محصول به حساب می آید که دارای وزن سبکی نیز می باشد.قدرت چسبندگی بالای هولدر موبایل چسبونکی دیگر مزیت آن می باشد و رنگ بندی آن باعث شده طرفداران زیادی را داشته باشد.

دیگر مزیت هولدر جلوگیری از کثیف شدن سطح میز است زیرا پایه آن دارای 5 عدد پلاستیک با کیفیت است که به سطح میز می چسبد و سری آن هم دارای 5 عدد پلاستیک چسبونکی است که به موبایل چسبیده می شود. این پایه نگهدارنده مناسب برای تبلت نیز می باشد که دیگر مزیت آن به حساب می آید.

طراحی کلاسیک پایه نگهدارنده موبایل

طراحی کلاسیک پایه نگهدارنده موبایل باعث شده تا هولدری ایمن و پایدار باشد که به آسانی بتوانید از آن استفاده کنید تا نمایی زیبا به میز و یا داشبورد خودروی شما بدهد.

کیفیت ساخت هولدر موبایل چسبونکی

این پایه گوشی از مواد با کیفیت پلاستیکی و فلزی ساخته شده است و صاف و ظریف ساخته شده است و هیچ گونه خراشیدگی و یا کثیف شدن بر روی گوشی ایجاد نخواهد کرد و استفاده ای بسیار آسان را خواهد داشت.

ابعاد مناسب

طراحی جمع و جور پایه نگهدارنده گوشی فضای بسیار کمی را در خودرو و روی میز کار اشغال می کند و با چرخش 360 درجه بدنه به راحتی می توانید بهترین زاویه دید را برای خود تنظیم کنید

مشخصات فنی
جنس بدنه فلزی
سایر توضیحات وزن سبک، قدرت چسبندگی بالا، طراحی جدید با کارایی بالاتر، قابل استفاد برای سطوح مختلف، فارغ از مشکلات چسب و بادکش و مغناطیس
مناسب برای تماشای فیلم و انجام بازی بر روی گوشی موبایل
لانگسدوم Langsdom
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×