به فروشگاه همراه برتر خوش آمدید

ماساژور دستی مدل XC-206 کد 3831
کد محصول: 3831

  • آرام سازی و کشش عضلات
  • سفت کردن پوست واز بین بردن احساس خستگی
  • افزایش گردش خون
  • طراحی ارگونومیک
وضعیت: موجود
118,000تومان75,000تومان

ماساژوردستی هم به منزله یک نوع آرام سازی و هم به عنوان یک درمان برای افزایش زیبایی شخصی مورد استفاده قرار میگیرد.

 از لحاظ جسمی مزایای آن عبارت است از: آرام سازی و کشش عضلات، کمک به جریان خون وریدی و اکسیداسیون خون و کشش بافت هم‌بندی مفاصل.

طراحی غلتک V شکل این محصول منحصر به فرد می تواند چهره و سایر قسمت های بدن شما  از جمله دست، پا، باسن، سینه را ماساژدهد و می تواند به شما در کاهش وزن بدن ، سفت کردن پوست و از بین بردن احساس خستگی کمک کند.

تکنولوژی ماساژوردربهبود الاستیک پوست و بازیابی فعالیت سلولی ، کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک و ترویج گردش خون، سوخت و ساز بدن کمک میکند و به آن  سرعت می بخشید.

طراحی غلتک۳D : با تکنولوژی جدید زاویه ای، ۳۶۰ درجه چرخش طراحی شده است. در حالی که ماساژ دادن دو نقطه تمرکز،نورد به جلو و عقب باعث تسریع در سفت شدن عضله ، ترویج گردش خون ، به طور موثر باعث بازگرداندن استحکام پوست میشود.

استفاده ایمن و مناسب ماساژ صورت و دیگر قسمت های بدن شما می تواند به کاهش چین و چروک چهره ، سفت کردن پوست، آرامش بخش عضله ، از بین برنده خستگی و تحریک عضلانی دست یابد.غتلک ۳۶۰ درجه به صورت حرفه ای و عمیقا پوست را ماساژ داده و میتواند برای ماساژ صورت استفاده می شود.می تواند برای ماساژ بدن استفاده شود، گردش خون را افزایش می دهد و خستگی را کاهش می دهد.این شکل دستگاه غلتک فرم دهنده صورت وبدن متناسب با بدن و پوست طراحی شده است.

مشخصات فنی
وزن 92 گرم
مادون قرمز ندارد
سایر ویژگی ها آرام سازی و کشش عضلات،سفت کردن پوست واز بین بردن احساس خستگی، افزایش گردش خون، طراحی ارگونومیک، استفاده آسان
وزن بسته بندی 137 گرم
ابعاد بسته بندی 6*12*18 سانتی متر
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×