ایجوس JUUL کد 3775

CLASSIC MENTHOL
غیرفعال
ایجوس JUUL کد 3775

مشخصات فنی ایجوس JUUL کد 3775

مشخصات
مشخصات فنی
گنجایش 30 میلی لیتر
طعم منتول کلاسیک
مقدار نیکوتین 3 میلی گرم
نوع نیکوتین سالت
وزن بسته بندی 110 گرم
ابعاد بسته بندی 10X6.4X3 سانتی متر

در طی دو سال گذشته، Juul به یکی از جویس های محبوب و پر فروش بازار تبدیل شده است. کیفیت و محبوبیت این سری از ایجوس ها به طوریست که به آیفون سیگارهای الکترونیکی معروف شده است!جویس Classic Menthol یکی از رایحه های پرطرفدار و خنک ایجوس ژول است.

همانطور که در مشخصات فنی این جویس مشاهده کردید، نوع نیکوتین این جویس از نوع Salts است. شرکت هایی نظیر Juul نیکوتینی معرفی کرده اند مختص دستگاههای پاد سیستم، که صنعت جویس سازی را تحت تاثیر خود قرار داده است.

این نوع نیکوتین با نام سالت که مضرات نیکوتین خالص که در ایجوس های دیگر  و سیگار های سنتی استفاده میشود؛ نظیر اعتیاد آوری بسیار بالا که به سبب وجود آمونیاک در آن است را ندارد، ولی ویژگی های سیگار سنتی نظیر جذب سریع نیکوتین در بدن را داراست.

محققان آزمایشگاه Pax طی تحقیقاتی ثابت کرده اند که میزان جذب نیکوتین به بدن در جویس های juul با تکنولوژی نیکوتین سالت سه برابر ایجوس های دیگر است و به جرات میتوان گفت مشابه سیگارهای سنتی است، البته با اختلاف بسیار کم. همین امر موجب مصرف کمتر ایجوس های نیکوتین سالت به نسبت ایجوس های نیکوتین خالص است. تقریبا یک سوم!

به بیان ساده تر شما برای دریافت نیکوتین مورد نیاز خود به ویپینگ زیادی احتیاج نخواهید داشت.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد ایجوس های نیکوتین سالت به زنندگی گلوی بسیار پایین آن میتوان اشاره کرد، که این قابلیت ایجوس های ژول برای نیکوتین خالص ها دست نیافتنی است. 

 

هنگامی که ایجوس را دریافت کردید قبل از استفاده، حدود یک هفته یا بیشتر هر روز ظرف مایع را تکان دهید؛ این عمل باعث افزایش طعم دهنده ها در مایع میشود و ویپینگ لذت بخشی را همراه خواهد داشت.

مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×