به فروشگاه همراه برتر خوش آمدید

قوانین و مقررات

1-      رعایت حریم شخصی: فروشگاه اینترنتی همراه برتر متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما در هنگام ثبت نام و سفارش محصول می باشد. همچنین تمامی عکس های موجود در سایت،اطلاعات محصولات،نام ، لوگو و قالب سایت مربوط به شرکت همراه برتر می باشد و هرگونه استفاده از آنها ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

2-      قیمت گذاری: محصولات موجود در سایت بسته به قیمت خرید آن دوره با کمترین سود در نظر گرفته می شود. در صورت کاهش قیمت محصول پس از خرید شما به هر دلیلی ،همراه برتر مسئولیتی نخواهد داشت و در صورتی که شما سفارش خود را ثبت کرده و بعد از آن قیمتی افزایش یابد با همان قیمت ثبت شده شما محصول به دستتان خواهد رسید.

3-      ضمانت تعویض: در صورتی که کالای تحویل شده مغایر با کالای سفارش شده بوده و یا معیوب باشد مشتری می تواند نهایتا طی 48 ساعت پس از تحویل و بعد از هماهنگی با شرکت از طریق تلفن تماس یا فرم تماس با ما ، محصول را پس فرستاده و کالای جایگزین سالم و درست را دریافت کند. در صورت عدم موجودی کالا در انبار مبلغ پرداخت شده پس داده خواهد شد. توجه داشته باشید این فرآیند پس از تماس و بررسی صحت ادعای مشتری توسط مسئولین رسیدگی و کنترل کالا انجام خواهد شد، لذا پیشاپیش از صبر و بردباری شما برای طی مراحل کار سپاسگذاریم

4-      نحوه ثبت سفارش: سفارشات در شرکت همراه برتر فقط از طریق سایت انجام می شود لذا لطفا از تماس برای سفارش تلفنی  و یا از هر مسیر دیگری خودداری فرمایید. برای ثبت سفارش کافیست در سایت ثبت نام کرده و با تکمیل اطلاعات دقیق پستی خود اقدام به ثبت سفارش نمایید.

5-      نحوه پرداخت: روش پرداخت و سفارش برای مشتریان شهرستانی درگاه پرداخت بانک ملت  و مشتریان تهرانی علاوه بر این راه می توانند هنگام دریافت کالا توسط پیک در محل مبلغ را به پیک پرداخت نمایند.

 تمامی محتویات سایت همراه برتر طبق موازین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

EYFEL
آریسام Arisam
اورمزد Ourmazd
اپل Apple
براون Braun
جی بی ال JBL
دومان Duman
دیزنی Disney
سامسونگ Samsung
سینبو SIhbos
شیائومی Xiaomi
فیلیپس Philips
لانگسدوم Langsdom
مرسه Merce
هواوی Huawei
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×