درباره ما

فروشگاه اینترنتی همراه برتر فروشگاهی با رویکرد ارائه کمترین قیمت و بهترین کیفیت است.

اعتقاد ما بر این است که در دنیای امروز که ارتباطات و زمان دو موضوع مهم در زندگی هر شخصی است، بهترین راه را برای صرفه جویی در زمان و هزینه شما مشتریان گرامی در نظر بگیریم.

تمامی محصولات قرار داده شده در سایت همراه برتر اصلی بوده و با اطلاعات و تصاویر کاملا دقیق و بدون هیچ بزرگنمایی می باشد . تمامی پرسنل فروشگاه همراه برتر همواره در تلاش اند تا محصول مورد نظر مشتری به موقع و با بهترین کیفیت درب منزل شما تحویل گردد.

محصولات موجود در سایت همراه برتر تمام گروههای سنی را در بر می گیرد و این شرکت همواره در حال بروز رسانی محصولات جدید و کاربردی برای استفاده شما و راحت و جذاب تر کردن زندگی شما می باشد.

تامین رضایت مشتری اولویت اصلی مدیران فروشگاه همراه برتر می باشد، چرا که ما معتقدیم رضایت مشتری و کیفیت ، بهترین تبلیغ برای ماست و همواره در این راستا پا به پای شما خواهیم بود.

همراه برتر بر حفظ اطلاعات شخصی شما در هنگام ثبت نام و سفارش کالا تعهد دارد.

امیدواریم شما مشتریان عزیز مارا در این راه همراهی کنید و با نظرات و پیشنهادات خود به پیشرفت هرچه بیشتر ما در این مسیر کمک کنید. به این امید که همراه برتر، همراهی برتر در کنار شما و همراهی مطمئن برای شما باشد. 

مشخصات صاحب امتیاز نماد الکترونیکی

فروشگاه همراه برتر

نام و نام خانوادگی صاحب امتیاز:

مهدی مفخم راد

آدرس:

تهران - باقرشهر - شهر سنگ - خیابان چهارم شقایق - پلاک 5

تلفن تماس:

  02155220207

پست الکترونیکی:

Info@hamrahebartar.com

 

مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×