بازی رولت شات 16 تایی Roulette Shot

4429
235,000تومان195,000تومان
17%
بازی رولت شات 16 تایی Roulette Shot

مشخصات فنی بازی رولت شات 16 تایی Roulette Shot

مشخصات
مشخصات کلی
ابعاد 30*30*30 سانتی متر
وزن کالا 845 گرم
ابعاد بسته بندی 31*31*31 سانتی متر
وزن بسته بندی 1000 کیلو گرم
جنس بدنه پلاستیک
تعداد شات 16 شات
تعداد توپ 2 عدد
جنس توپ فلزی

بازی رولت شات 16 تایی Roulette Shot وسیله ای است که برای دورهمی های خانوادگی و برای گذراندن وقت بیشتر با خانواده مناسب می باشد. که در کنار تفریح و سرگرمی و لحظات شاد و زیبا رو برای جمع به همراه دارد. بازی رولت شات 16 تایی Roulette Shot به همراه دو عدد تاس فلزی، 16 عدد نیم لیوان شیشهای شماره بندی شده میباشد.

 

  • در این اینجا فقط جهت تفریح طرز استفاده از بازی رولت رو به صورت مختصر آموزش داده میشود. 

 

رولت یک بازی کازینو است که روی یک میز چرخان و یک میز که میز رولت نام دارد انجام میشود. در چرخ گردان رولت، اعداد متناوب (یک در میان) زوج و فرد و که به رنگهای  سیاه و قرمز هستند وجود دارد. همچنین عدد صفر که برنگ سبزاست و جفت صفرکه در رولت آمریکایی وجود دارد. 36 عدد در میز رولت در سه ستون مرتب شده اند. هر ستون 12 عدد دارد. در این بازی تا هشت بازیکن می توانند هم زمان رولت را بازی کنند. همه بازیکنان در مقابل  شخصی که کروپیر نام دارد ارایه می شود. بعضی اوقات کروپیر می‌تواند دیلر صدا شود.

هنگامی که همه بازیکنان عدد خود را انتخاب کردند، کروپیر چرخ را می چرخاند و توپ را در خلاف جهت چرخش پرتاب می کند. وقتی که سرعت حرکت توپ در چرخش خود کاهش پیدا کرد، کروپیر اعلام می کند که زمان انتخاب عدد پایان یافته و هیچ گزینه دیگری پذیرفته نمیشود. هنگامی که توپ در یک شکاف شماره متوقف می شود، کروپیر یک دالی (نشانگر مخصوص) را بر روی آن قرار می دهد، جایزه برنده را به او داده و میز رولت را برای چرخش و بازیهای بعدی پاک می کند.

امتیاز بندی ها بر روی میز با ژتون های رنگی که از کروپیر گرفته می‌شود انجام می شود. هر ژتون ارزش متفاوتی دارد که از پیش مشخص می‌شود. رولت آمریکایی دارای دو شکاف صفر است که مزایای بسیار بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار می دهند درحالیکه که رولت اروپایی تنها یک شکاف صفر دارد. جداول رولت های مختلف انتخابهای حداقل و حداکثر متفاوتی را ارایه می دهد. به هر بازیکن یک رنگ متفاوت از ژتون ها اختصاص داده شده است. شما می توانید چندین انتخاب را به یک چرخش اختصاص دهید. در زیر کلاس های مختلف امتیازدهی و جوایز مربوطه آنها وجود دارد. شما متوجه خواهید شد که انتخاب ممکن است بر روی شماره های تکی، گروهی از اعداد یا خصوصیات اعداد قرار گیرد، مانند اینکه آیا آنها زوج یا فرد هستند. به عنوان مثال، اگر انتخاب شما بر روی اعداد فرد قرار گیرد، و هر عدد فرد بیاید، شما برنده می شوید. این مطلب فقط برای تفریح سالم و گذراندن وقت در کنار خانواده میباشد. 

مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×