دلمه پیچ دلمه مدل SHD17005

4423
34,000تومان20,000تومان
41%
دلمه پیچ دلمه مدل SHD17005

مشخصات فنی دلمه پیچ دلمه مدل SHD17005

مشخصات
مشخصات کلی
جنس بدنه پلاستیک
سایر توضیحات استفاده آسان و راحت
عدم دخالت دست برای پیچیدن دلمه و جلوگیری از آلوده شدن

دستگاه دلمه پیچ  برای پیچیدن فانتزی دلمه و درست کردن غذاهایی که نیاز به لوله شدن و ساندویچ شدن دارند (از قبیل: شیرینی، لازانیا، پیراشکی، رولت و….) مناسب می باشد. با کمک دستگاه دلمه پیچ  می توانید با سهولت غذاها و شیرینی هایی تهیه کنید که نیاز به لوله شدن و ساندویچ شدن دارند.

دستگاه دلمه پیچ  نیاز واقعی هر آشپزخانه و هر آشپز خوش ذوقی می باشد که به زیبایی غذاها و شیرینی هایش اهمیت زیادی می دهد. برای استفاده فقط کافی است خمیر یا برگ مو را با اندازه مشخص در دستگاه دلمه پیچ گذاشته و اندکی از موادی که می خواهید دلمه یا شیرینی یا ساندویچ شوند را بر روی آن بریزید و با یک حرکت دلمه یا شیرینی یا ساندویچ رول شده خود را تحویل بگیرید.

 

مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×