سردوش سه حالته کد 3473

1,800,000ريال
سردوش سه حالته کد  3473

مشخصات فنی سردوش سه حالته کد 3473

مشخصات
مشخصات فنی
قطر سر دوش 8 سانتی متر
وزن 256 گرم
توضیحات دارای سه مرحله فیلتر
1 دارای کلید تنظیم سه حالته ریزش آب
وزن بسته بندی 270 گرم
ابعاد بسته بندی 23x8x8 سانتی متر

مواد مضر داخل آب در زمان استحمام باعث زبر شدن پوست و ریزش مو می شود. سردوش فیلتر دار محصولی برای استحمام است که با  داشتن سه مرحله فیلتر باعث حذف آلاینده های آب و حذف کلر و مواد مضر میگردد این محصول دارای سه حالت ریزش آب است که با دکمه کنارآن قابل تنظیم می باشد .با نصب این محصول در حمام در مصرف آب صرفه جویی شده و فشار آب نیز زیاد میگردد.

در این سردوش توسط توپ های آنیون مولکول های آب به مولکول های کوچکی تبدیل می شوند ، به طوری که انواع مواد معدنی با ارزش به راحتی توسط پوست جذب ،و پوست الاستیک و ظریف می شود.
 توسط سنگ های آتشفشان در فیلتر اولیه کلر باقیمانده ، فلزات سنگین ، باکتری‌های باقی مانده را از بین برده تا آسیب های پوست را بهبود بخشد.
این سردوش فشار آب را ۲۰۰٪ افزایش داده و باعث مصرف کمتر آب می گردد

مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×