اسباب بازی آموزشی جعبه ابزار کد 3130

3130
به زودی

ثبت سفارش برای این محصول در تاریخ 1398/12/01 ممکن خواهد بود.

اسباب بازی آموزشی جعبه ابزار کد 3130
افزایش مهارت‌های حرکتی کودک یکی از مهمترین وظایف والدین است. والدین نیز در این خصوص سعی در مهیا کردن شرایطی مناسب جهت رشد توانایی‌های کودک خود هستند. یکی از راه‌های ایجاد چنین شرایطی مواجه کودکان با اسباب‌بازی‌های آموزشی و حرکتی است. اسباب‌بازی‌هایی که علاوه بر افرایش مهارت‌های حرکتی پایه، مهارت‌های حرکتی درشت کودکان را تقویت می‌کند. مهارت‌های حرکتی پایه شامل حرکت دستان و انگشتان، نگه‌داشتن قاشق، ورق زدن کتاب‌ها یا استفاده از ابزار نقاشی و ترسیم اضلاع هندسی است. یادگیری صحیح مهارت‌های حرکتی پایه به یادگیری مهارت‌های حرکتی درشت کمک بسزایی خواهد کرد. مهارت‌هایی که سبب استفاده از ماهیچه‌های ارادی می‌شوند را مهارت‌های حرکتی درشت می‌نامند. اسباب‌بازی آموزشی جعبه ابزار از نمونه‌هایی است که سبب افزایش مهارت‌های حرکتی کودک خواهد شد. این جعبه از جنس چوب بوده که برای کودک بسیار ایمن است.جعبه با طراحی بسیار جذاب برای کودکان از قطعات مقاومی ساخته شده تا علاوه بر ایجاد گیرایی بازی، طول عمر بالای داشته باشد. این مجموعه 14 تکه ای شامل جعبه ابزار ، چکش ، آچار،پیچ گوشتی ،پیچ و مهره ،میخ پرچ و دوتکه چوب میباشد.

مشخصات فنی اسباب بازی آموزشی جعبه ابزار کد 3130

مشخصات
مشخصات فنی
تعداد تکه 14 تکه
متعلقات بسته 1 عدد جعبه ابزار، 1عدد آچار ،1 عدد پیچ گوشتی،1 عدد چکش،3عدد پیچ،3 عدد مهره،2 عدد میخ پرچ و 2 تکه چوب سوراخ دار
ابعاد جعبه ابزار 23x14.5x11.5 سانتی متر
ابعاد پیچ گوشتی 17.5x2x2 سانتی متر
ابعاد چکش 14.5x7.5x2.5 سانتی متر
ابعاد آچار 17x6x0.5 سانتی متر
ابعاد پیچ 7x4x4 سانتی متر
ابعاد مهره 3.5x3.5x1.5 سانتی متر
ابعاد میخ پرچ 7x1.5x1.5 سانتی متر
وزن بسته بندی 764 گرم
ابعاد بسته بندی 24x14x12 سانتی متر
مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×