ماگ حرارتی مدل SN-121

3016
ناموجود
ماگ حرارتی مدل SN-121

ماگ حرارتی نوعی از ماگ است که سطح آن با جوهری اکسیده و مخصوص پوشیده شده است.هنگامی که دمای لیوان در حالت معمول دمای اتاق باشد طرح لیوان مشکی خواهد بود ولی زمانی که مایع داغی را داخل آن بریزید کم کم تغییر حالت داده و پوشش کم کم محو و نقش روی لیوان مشخص می گردد.اگر شما نقشی از یک منظره را روی ماگ حرارتی داشته باشید در حالتی که لیوان سرد باشد طرح لیوان مشکی است.با ریخت یک مایع داغ داخل آن رنگ مشکی محو و تصویر منظره آشکار می گردد.

به دلیل این خاصیت جالب به ماگ حرارتی، لیوان جادویی نیز می گویند و اغلب بعنوان یک هدیه شگفت انگیز مورد استفاده قرار می گردد.

مشخصات فنی ماگ حرارتی مدل SN-121

مشخصات
مشخصات فنی
ابعاد لیوان 8*9.5 سانتی متر
وزن لیوان 290 گرم
جنس سرامیک
وزن بسته بندی 337 گرم
ابعاد بسته بندی 10*9*12 سانتی متر
مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×